Sosyal Medya Swarm Checkin Tv Paketleri

Anasayfa / Sosyal Medya Swarm Checkin Tv Paketleri

Paketlerimiz

(Birbirinden Özel, Her Bütçeye Uygun Eşsiz Paketlerimiz)

Başlangıç Paketi

Swarm Check-in Foursquare Yorum Reklam Modülü Güncel Döviz Kurları Saat ve Hava Durumu Youtube Videoları

70 USD / Yıllık

Satın Al

Standart Paketi

Swarm Check-in Foursquare Yorum Reklam Modülü Kampanya Modülü Duyurular Listesi Futbol Haberleri Basketbol Haberleri Sinema Haberleri Magazin Haberleri Güncel Döviz Kurları Saat ve Hava Durumu Dogum Günü Kutlaması Youtube Videoları Küfür Filitresi Android Bilgisayar

99 USD / Yıllık

Satın Al

Full Paket

Swarm Check-in Foursquare Yorum Twitter Hastag Instagram Hastag Facabook Sayfası Reklam Modülü Kampanya Modülü Duyurular Listesi Günün Menüsü Günün Maşetleri Futbol Haberleri Basketbol Haberleri Sinema Haberleri Magazin Haberleri Güncel Döviz Kurları Saat ve Hava Durumu Dogum Günü Kutlaması Youtube Videoları Hava Limanı ekranı Küfür Filitresi Adroid PBilgisayar

2.543 USD / Tek Sefer

Satın Al

Sosyal Medya Swarm Checkin Tv Paketleri

Yerel müşterileri çekmek için tasarlanmış bir uygulama ile işletmeni tanıtımı ve
Swarm veya foursquare uygulmasında müşterileriniz tarafından yapılan checkinleri, yorumları ve fotoğrafları anlık olarak tv' ye yansıtıyoruz. "Hoşgeldin Mesajı"verin. İşletmenizin sosyalliğini artırın, markanızın büyümesine yardımcı olun.

Medyatvturkiye ile cafe, restoran veya ürün satışı yaptığınız işletmeniz de, müşterilerinizle aranızda interaktif bir ortam yaratın. Kampanyalar oluşturun ve satışlarınızı artırın.

Yönetilebilir yapısı ile işletmenize gelen müşterilerinize istediğiniz mesajı verebilir, kampanyalar ve küçük süprizler ile işletmenize bağlı kalmalarını sağlayabilirsiniz.

Twitter uygulamasında yapılan yorumları, sizin berlirlediğiniz hastag üzerinden gelen yorumları, yer bildirimlerini ve fotoğrafları anlık olarak tv' ye yansıtma uygulaması.

İnstagram uygulamasında paylaşılan fotoğrafları ve yer bildirimlerini anlık olarak tv'ye yansıtma işlemi.


Firmanızın facebook sayfasında paylaşılan fotoğrafları ve facebook uygulamasında yapılan yer bildirimlerini anlık olarak tv'ye yansıtma işlemi.

İstediğiniz fotoğrafları ekleyebileceğiniz foto galeri uygulaması.

Günün Menüsü ile menü listesi, duyuru vb. özelliklere uygun tv uygulaması.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0544) 358 7 011

Copyright © 2019. Medyatvturkiye Her Hakkı Saklıdır.
Top