İngenico İngenico İWE280 Yazar Kasa POS

Anasayfa / Yeni Nesil Yazar Kasalar / Ingenico / İngenico İngenico İWE280 Yazar Kasa POS
İngenico İngenico İWE280 Yazar Kasa POS

Stok Durumu: Tükendi.

Kategori: Ingenico

Ürün Kodu: iwe280

Fiyatı: 2.415,25 TL + Kdv.

iWE280 Yeni Nesil Seyyar YazarkasaPOS

           Seyyar POS pazarının lideri Ingenico'dan yepyeni bir tasarım


  • Sadece 456 g ağırlığı ile hafif, küçük ve seyyar kullanıma uygun dizayn
  • Dokunmatik, renkli ve zor koşullara dayanıklı ekran
  • Üstün pil performansı ile en yoğun günlerde bile yarı yolda bırakmaz
  • Restoran, paket servis, saha dağıtım gibi uygulamalarda işyeri dostu, düşmelere, sıcak ve soğuğa dayanıklı
  • Visa/Mastercard onaylı temassız kart ile ödeme fonksiyonu
  • GSM Operatörleri ile mobil cüzdan ve daha bir çok özel uygulamaya uygun
  • 2. SIM özelliği ile operatör kaynaklı iletişim kesintilerinde alternatif operatör üzerinden haberleşme
  • Taksit ve puan kazandırma özellikleriyle tüm banka uygulamaları hazır
  • İstenirse para çekmecesi ile masaüstü kullanım
  • GPS özelliği ile konum belirleme ve takip sistemlerine uygun

Tübitak ve Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı. Uluslararası Güvenlik Sertifikalarına (EMV Level I, Level 2, PCIPTS 3.x) sahip. Visa PayWave ve Mastercard Paypass sertifikalı. Ve çok daha fazlası...

Dokunmatik Renkli Ekran
Dokunmatik, renkli ve zor koşullara dayanıklı ekran! Uzun süreli kullanımlarda hassasiyet kaybı olmaz.

Temassız Kart Okuyucu
Manyetik, akıllı, temassız kart ve nakit ödeme türlerini destekler. Tüm bankaların puan kazanma, kullandırma dahil ortak POS kullanımına uygun.

Ergonomik Tasarım
Minimal boyutları, ele oturan tasarımı, renkli dokunmatik ekranı ve 456 g ağırlığı ile tam anlamıyla seyyar kullanıma uygun.

Dayanıklı
Türkiye’nin her yerinde sıcak soğuk demeden çalışır. Dayanıklı dokunmatik ekranında kullanıma bağlı hassasiyet kaybı oluşmaz.

Hızlı ve Uzun Ömürlü
Saniyede 30 satır yazabilen termal yazıcısı ile benzerlerinden çok daha hızlı. Tek şarjla minimum 500 işlem gerçekleştirerek en yoğun günlerde bile sizi yarı yolda bırakmaz. 3 milyon satır hafıza kapasiteli. Elektronik Kayıt Ünitesi ile uzun ömürlü.

GPS ve Opsiyonel Barkod Okuyucu
Standart olarak entegre GPS özelliği ile konum belirleme ve takip sistemlerine uygundur. Opsiyonel barkod okuyucu entegre modeli ile stok yönetimi projelerinde konumlandırılır.

Ek İletişim Modülü
Kablo takılıp çıkarılmasına son veren özel tasarım iletişim ve şarj ünitesi ile kolay kullanım. Para çekmecesi portu ile masaüstünde de rahatlıkla kullanılabilir. Ethernet bağlantısı ile internet üzerinden iletişim imkanı sağlar. İstenirse USB ile ek cihaz kullanımı mümkündür.

Ek Gelir Fırsatı
Ingenico’nun işyerine özgü sektörel uygulamalarının yanı sıra kontör satışı, fatura ödeme gibi uygulamalarıyla ek kazanç imkanı sağlar. GPS özelliği ile sahada konum bilgisi verir. Opsiyonel barkod okuyucu saha satış uygulamalarını destekler.

Kesintisiz Haberleşme
Çift SIM desteği sayesinde operatör kaynaklı iletişim kesintilerinde 2’nci hat üzerinden iletişimin devamlılığını sağlar. Alternatif olarak işyerinizdeki ethernet hattı ile haberleşme imkanı sunar. İletişim ve şarj ünitesi ve opsiyonel para çekmecesi ile masaüstü kullanıma uygundur.

Teknik Servis Desteği
Geniş servis ağı ile kurulum, bakım-onarım ve arıza alanında uzman desteği.


İngenico iWE280 Banka Uygulamaları

 
 
                                                               

                                                                   
 
                                 Harici sistemler ile güvenli haberleşme (GMP3) entegrasyonu,

Micros 3700 Entegrasyonu

        protel ile ilgili görsel sonucu                   


Eczane Entegrasyonu

 
 


                    TEBEOS Eczane                                  Farmasyon Eczane                                  Eczanem Eczane                                      Tria Eczane                               Farmakom Eczane  
           Otomasyonu Entegrasyonu                      Otomasyonu Entegrasyonu                   Otomasyon Entegrasyonu           Otomasyonu Entegrasyonu            Otomasyonu Entegrasyonu       

   

     


       

SGK Katkı Payı Uygulaması

sgk png ile ilgili görsel sonucu
Kayıtdışı ekonomi ile mücadele kapsamında zorunlu hale getirilen yeni nesil YazarkasaPOS’ların eczane ve hastanelerde de kullanımıyla ortaya çıkan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) katkı payı sorunu, Ingenico’nun yeni nesil YazarkasaPOS’ları ile çözüldü. Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan onay alan uygulama sahada kullanılmaya başlandı. YazarkasaPOS uygulaması ile birlikte SGK mensubu bir kurumdan medula sistemi üzerinden ilaç veya hizmet alındığında ve ödemesi kredi kartı ile YazarkasaPOS üzerinden yapıldığında aynı anda SGK adına yapılan tahsilatların da karşılığı olarak yazar kasa fişi kesilmeye başlandı. Bu nedenle muayene ve reçete katkı payı ücreti tutarları da KDV ve Gelir Vergisi matrahına dahil olmaya , özetle eczaneye ait olmayan KDV ve Gelir Vergisi de eczacı tarafından ödenmeye başladı. Ingenico, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın bu olumsuz durumu ortadan kaldırmak için 3 Eylül 2014 tarihinde yayımladığı yazıyla birlikte çalışmalarına başladı. Tahsilat yapılacağı zaman tutar girilip Ingenico YazarkasaPOS ekranında çıkan "MATRAHSIZ” butonuna basılarak sorunsuz bir şekilde işlem gerçekleşiyor. Bu uygulama için Tübitak’tan onay alan Ingenico YazarkasaPOS’larından tahsil edilen katkı payları artık mali hafızaya kayıt edilmiyor. Sadece bilgi amaçlı olarak fiş üzerinde "KDV” ve "TOPLAM” ibarelerinin hemen altına ayrı bir satır olarak yazılıyor. Ayrıca cihaza ait X ve Z raporlarında bilgi olarak yer alıyor. Ingenico YazarkasaPOS' ların bu tip tahsilatı yapması için saha elemanının cihazı uygun moda alması gerekiyor. Uygulamayı kullanmak isteyen işyerleri "Ingenico Çağrı Merkezi " ile iletişime geçebilir. SGK katkı payı tahsil edilmiş fiş örneği yandaki şekilde düzenlenmiştir.
Turkcell Uygulaması şimdi Ingenico YazarkasaPOS'lardaYemek Çeki Uygulaması


100 sayılı Katma Değer Vergisi Mükelleflerine yönelik yeni nesil yazarkasa kullanma mecburiyeti ile birlikte, pazara sunulan yazarkasaPOS’lar sayesinde restoranların ödeme almak için kullandığı "Yemek Çeki POS” ları için ayrıca bir yatırım yapmasına gerek kalmıyor. Zamanla yarışan restoranlar için çok büyük önem taşıyan "hız” açısından yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan Ingenico yazarkasaPOS’larında yemek çeki uygulamalarından Multinet, Edenred ( Ticket Restaurant) ve Sodexo uygulamaları geliştirildi. Böylece Ingenico yazarkasaPOS alan restoranların yemek çeki uygulamalarını çalıştırabilmek için ayrıca bir POS yatırımı yapmasına gerek kalmıyor. İşyerleri yemek çeki sistemleriyle entegre bir yapı içinde çözümlere yönelik tüm hizmeti aynı platformda sunabiliyor.

Yemek çeki uygulamaları hem iWE280 Seyyar YazarkasaPOS, hem de iDE280 Masaüstü YazarkasaPOS üzerinde çalışabiliyor.

 

                           Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0544) 358 7 011

Copyright © 2019. Medyatvturkiye Her Hakkı Saklıdır.
Top